HAKKIMIZDA
 
     
 

Bir aile işletmesi olarak…1992 Yılında kurulan Şirketimizin faaliyeti ; teknik danışmanlık , yatırım projesi yönetimi ve yönetim danışmanlığı konularında başlatılmıştır…halen devam etmektedir.

1994 Yılından itibaren ise ; düşey hareketli kapıların – villa garaj kapılarında olduğu gibi – estetik beklentilerin ötesinde , ticari ve endüstriyel yapılarda da bir " verimlilik ve güvenlik donanımı " olduğu öngörülerek ; geliştirme , yaratıcılık , kalite ve müşteriye hizmet yolunda sektörün öncüsü Overhead Door Corporation – USA' nın Türkiye tek temsilciliği alınıp " kapı sistemlerinde " komple hizmet verilmeye başlanmıştır.

Yıllar içerisinde , ürün yelpazesini tamamlayacak diğer markaların da devreye girmesi ile ; özellikle proje uygulamalarında , müşteri beklentilerine tam ve eksiksiz cevap verilebilmiştir.

Gerek yurt içi , gerekse yurt dışı projelerinde VERDİĞİMİZ HİZMET… ; proje büroları , yükleniciler veya doğrudan yatırım sahipleri ile yakın bir çalışma şeklinde başlar. Şartnamenin ve uygulamanın yapılacağı binanın detayları göz önüne alınıp , en uygun çözüm müşteriye önerilir ve doğru ürün birlikte seçilir…

Teknik ve ekonomik beklentilere en uygun çözüm olarak belirlenen ürünün boyutlandırılıp projelendirilmesi , üretimi ve yerine doğru montajı gibi kademeler bizim için sadece bir araçtır… Amaç ; seçilen donanımın en ağır işletme ve iklim koşullarında bile , uzun yıllar sorunsuz ve verimli kullanılabilmesidir.

İşte bu işletme döneminde - hepsi sektörlerinde öncü – uzun yıllar temsilcisi olduğumuz şirketlerden alınan destekle , Famer Mühendislik A.Ş.' nin sorumluluk ve iş anlayışı devreye girer… Satılan ürün işletmeci gözü ile takibe alınır , gerekli yedek parça ile desteklenmiş satış sonrası hizmet.. " tam talep edildiği anda " ve " eksiksiz " verildiğinde , müşteri ile ilişkimiz artık DOSTLUĞA DÖNÜŞÜR…
Mali Bilgiler

Ticaret Sicil Ünvanı : Famer Mühendislik Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.
Ticaret Sicil No : İTO / 467 - KADIKÖY
Vergi Dairesi : Kartal
Vergi No : 385 000 4927